NAPRAWA URZĄDZEŃ
GASTRONOMICZNYCH

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

KOMPENSACJA MOCY
BIERNEJ

CZĘŚCI ZAMIENNE - SKLEP

Nie pozwól się zaskoczyć!

Skontaktuj się z nami!

tel. 661-777-000

e-mail: serwis@syntra.pl

O FIRMIE

Kuchnia to serce każdego lokalu gastronomicznego. To również miejsce, w którym człowiek współpracuje z maszyną. Praca personelu w dużej mierze zależy od sprawnego funkcjonowania urządzeń gastronomicznych, które nie zawsze pozostają niezawodne. Usterki urządzeń gastronomicznych lubią zaskakiwać, a jedna awaria jest w stanie zakłócić pracę całego lokalu, przynieść duże straty i zniechęcić gości do kolejnych odwiedzin. Nie pozwól się zaskoczyć! Skontaktuj się z nami!

 

Syntra to gwarancja bezawaryjności Twoich urządzeń gastronomicznych i instalacji elektrycznej. Diagnozujemy, wyceniamy i naprawiamy od ręki.

 

Ponadto - wiemy jak obniżyć Twoje rachunki za prąd. Dzięki kompensacji mocy biernej zaoszczędzisz nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie!

 

Usługę wykonujemy od A do Z w dniu przyjazdu, bez dodatkowych opłat.

U nas znajdziesz najniższe ceny części zamiennych i serwisu.

 

Firma Syntra zajmuje się:

  • naprawą,
  • montażem,
  • okresowymi przeglądami,
  • konserwacją urządzeń gastronomicznych.

Wykonujemy również:

  • instalacje elektryczne w pełnym zakresie,
  • konserwacje instalacji elektrycznych,
  • przeglądy i pomiary instalacji elektrycznych i odgromowych,
  • kompensację mocy biernej.
     

Urządzenia gastronomiczne nie mają przed nami tajemnic, ponieważ stale współpracujemy z ludźmi, którzy je wyprodukowali. Jesteśmy autoryzowanym serwisem urządzeń marki Fagor i Kromet. Sekretem naszej skuteczności jest wieloletnie doświadczenie i pracownicy, którzy nie poprzestając na posiadanych już umiejętnościach, stale podnoszą swoje kwalifikacje. Do działania motywuje nas zadowolenie naszych klientów. Naszą wizytówką jest wysoka jakość świadczonych usług oraz podtrzymywanie partnerskich relacji.

 Polecamy w szczególności obsługę serwisową i naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego takich producentów jak: Stalgast, Unox, Waring Caterina, Berto's, Fagor, Fimar, Hendi, Kromet, Lozamet, Ma-Ga , Rational, Robot Coupe, Roller Grill, Silanos .

Zapraszamy do współpracy. Podstawowy obszar działania: Skoczów, Ustroń, Cieszyn, Bielsko Biała i okolice, województwo śląskie.

Szybkość i dokładność świadczonych przez nas usług potwierdzają przyznane certyfikaty. Przekonaj się, że warto nam zaufać. Zobacz certyfikaty »